Ambulo rozdział 6.

Dnia 6.09.2017 miała miejsce szósta w historii naszej drużyny zbiórka konstytucyjna inaugurująca nowy rok harcerski. Jak na każdej tego typu zbiórce, nie zabrakło poważnych tematów i decyzji, a jedną z nich była decyzja o... wyborze nowego drużynowego, a ściślej mówiąc - drużynowej :)

Wśród drzew gołoboskiego lasu, dymu z ogniska i dźwięków gitary omówiliśmy miniony rok harcerski, podzieliliśmy się uwagami na temat naszego działania oraz wymieniliśmy się spostrzeżeniami dotyczącymi najbliższego roku. A następnie przyszedł czas na najważniejszy punkt dzisiejszej zbiórki, jakim był wybór nowej kadry naszej drużyny, która będzie dowodzić nią w nadchodzącym roku harcerskim.

Decyzją wszystkich obecnych na zbiórce członków drużyny nową drużynową została HO Izabela Suplewska, a nowymi przybocznymi dh Kamila Jasińska oraz dh. Karol Białecki. Nowej drużynowej i przybocznym sercecznie gratulujemy oraz życzymy dużych pokładów zapału, cierpliwośći i radości z działania i rozwoju drużyny.

phm. Michał Dębski
były drużynowy 14 PDW Ambulo