Biwak w Wólce Kamiennej

3 i 4 listopada w Wólce Kamiennej odbył się biwak, w którym wzięło udział 7 członków Ambulo.
Na miejscu było bardzo klimatycznie. Naszym głównym źródłem ogrzewania był piecyk, który poza dostarczaniem ciepła robił też świetne ,,tosty". Przebieg samego biwaku od początku do samego końca był emocjonujący. Zanim wszyscy przybyli na miejsce, luźno sobie rozmawialiśmy w oczekiwaniu na resztę. Jedną z osób, która nas odwiedziła był ku zaskoczeniu niektórym nasz poprzedni drużynowy Michał.
Gdy wszyscy się już zebrali, nasz biwak w końcu się rozpoczął. Rozmawialiśmy, trochę śpiewaliśmy i tak zleciała większość czasu. Zagraliśmy w godzinną partię Molocha oraz w Wędrorozwój. Po kilku rozegranych grach, część osób położyła się spać, a reszta kontynuowała rozmowy albo gry na gitarze.
Najbardziej emocjonującym wydarzeniem dla samej drużynowej jak i uczestników było nadanie naramiennika wędrowniczego dhn. Kamili Jasińskiej i dh. Piotrowi Grabowskiemu. Przed zakończeniem biwaku wybraliśmy sie na największy kamień, na szycie którego zrobiliśmy kilka pamiątkowych zdjęć.

dh Piotrek Grabowski