Kącik drużynowego

Tutaj możesz znaleźć wszystkie materiały przydatne do prawidłowej pracy z drużyną czy zastępem. Dużym źródłem wiedzy są kursy metodyczne, ale również z książek i internetu można dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. Jeśli masz jakieś pytanie lub propozycję, na to co jeszcze może się znaleźć w tej zakładce - czekamy na kontakt (mail znajdziesz tutaj).
Zdecydowana większość materiałów pochodzi z pakietu materiałów pokursowych MAKI 2012

Podlaska Drużyna

Regulaminy

Paru członków drużyny niedawno wróciło z kursu przewodnikowskiego i z kursu drużynowych, są w posiadaniu wieluuu innych ciekawych materiałów (wiele książek w wersji elektronicznej, uchwał, dokumentów, poradników, instrukcji, scenariuszy zbiórek, materiałów skautowych i wiele wiele innych), jest ich tak dużo, że nie sposób ich tu wszystkich umieścić. Ale z miłą chęcią wyślemy je Wam lub przekażemy link do ich ściągnięcia - wystarczy tylko do nas napisać :)

Wszystkie dokumenty wydane przez Główną Kwaterę (instrukcje, rozkazy, uchwały itp) najdziesz na:"dokumenty.zhp.pl".

Sami również chcemy się non stop szkolić, więc jeśli masz jakieś ciekawe materiały którymi chciałbyć się z nami podzielić - czekamy na kontakt.

Zachęcamy do zostawiania wpisów w komentarzach i dzielenia się swoją opinią :)