Na Podlasie w hamakach

W dniach 9-12 sierpnia w niewielkim składzie wybraliśmy się na wypad wypoczynkowo-survivalowy do lasu w okolicach wsi Kleszczele na Podlasiu. Na miejscu mieliśmy okazję przetestować w praktyce swój ekwipunek turystyczny ale i samych siebie.
Spokój otaczającego nas lasu udzielił się również i nam. Nie zabrakło czasu na rozmowy. Zarówno na poważne jak i mniej poważne tematy. Przez ten czas mieliśmy też okazję sporządzić i spożyć :) wiele różnorodnych potraw, które przyrządziliśmy wspólnymi siłami na ognisku.
Największym testem dla nas podczas tego dość krótkiego wyjazdu była noc w czasie której temperatura spadła do 3 stopni. Przetrwaliśmy ją jednak bez większych komplikacji :)
Podsumowując spanie pod gołym niebem w hamaku jest niesamowitym przeżyciem, którego każdy powinien doświadczyć.
Już teraz snujemy plany na przyszłość jak i szykujemy się na następny wyjazd na Podlasie, który już niebawem :)

dh. Artur Kondraciuk