14 Podlaska Drużyna Wędrownicza
Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Mazowiecka
Hufiec "Podlasie" im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach

WKPP Stanisławów 25-27.01 i 1-3.02. 2013

Kochany Staśków!

Czy między strugami krwi, bólami, omdleniami i zatruciami może się znaleźć radość? Ależ tak ! Wystarczy pojechać na kurs w Stanisławowie, aby tego doświadczyć. I to w takim stężeniu! 

Weekendy ferii już na stałe są zarezerwowane przez członków Ambulo dla wizyty w małym miasteczku jakim jest Stanisławów. Kurs, odbywający się tam już po raz trzeci, był niezwykle udany. Reprezentacja naszego hufca, zarówno jako Kadra Pomocnicza i kursanci, wypadła i bawiła się nadzwyczaj dobrze. Wspólnie Karda Pomocnicza odegrała ponad 130 pojedynczych symulacji, więc nie mogliśmy narzekać na brak pracy. Organizatorzy zapewnili również zajęcia dla średniozaawansowanych , na których mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.

Dużo nowych znajomości, dużo pracy i dużo satysfakcji – taki oto był efekt tych kilku dni spędzonych w jakże doborowych towarzystwie. Aż nie chciało się wyjeżdżać. Niewyspani po nocnych grach ratowniczych i kilku partiach Molocha, szczęśliwi, że mogliśmy pomóc na zaliczonym kursie stażowym pwd. Anny Endzelm – tacy właśnie powracaliśmy w niedzielę do Siedlec. 

sam.Agata Łukaszuk
Kreator stron internetowych - strona bez programowania