XIII Nadliwczański Rajd Pieszy

W dniach 16-18 października 14 PDW Ambulo wzięła udział w już XIII Nadliwczańskim Rajdzie Pieszym. Zaczynając już w piątek od krótkiej powtórki prawidłowego przygotowania do wędróki byliśmy gotowi na sobotni marsz. Tym razem trasa jaką przeszliśmy miała długość ok 25 km. I chociaż to nie mało to długości tras dla odpowiednich grup metodycznych były dobrane tak żeby dało się je przejść w odpowiednim czasie i bez większych uszczerbków.
Podczas wędrówki mogliśmy się wiele nauczyć, poznać siebie nawzajem jak i wiele pomyśleć nad tym co mamy we własnym życiu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i na pewno wrócimy znów za rok.
Podczas Rajdu po raz kolejny wcieliliśmy się w rolę grupy szalonych filmowców, wynikiem czego powstała relacja z XII Nadliwczańskiego Radju Pieszego, którą obejżeć możecie niżej.

dh. Magda Kieryło