Zbiórka 08.06.2018

Piątkowa zbiórka przyniosła nam nowych wędrowników!
Zaczęliśmy nietypowo o 18, ruszyliśmy spod hufca tajemniczą trasą aż na pobliski Gołobórz. Droga obfitowała w ciekawostki o drużynie, które mam nadzieję zaskoczyły uczestników. Po różnych zawirowaniach, szukaniu zagubionego munduru i zagubionej Martyny (pytajcie obecnych na zbiórce o szczegóły!), zebraliśmy się wszyscy przy ognisku.
Alek, Martyna i Artur otrzymali Ambulowe plakietki, a Hubert chustę z naszymi barwami. W dodatku Martyna dostąpiła wyjątkowego momentu – złożyła przyrzeczenie harcerskie, a potem razem z Alkiem otrzymali od swoich opiekunów naramienniki wędrownicze.
Jak powiedział Alek: „Wymarzony, wyczekany, zapracowany NARAMIENNIK WĘDROWNICZY :) Jedno z najważniejszych wydarzeń w moim harcerskim życiu”.
Z całego serca gratuluję i życzę dalszych wyzwań. Działajmy! :)

HO Izabela Suplewska